Teslimat ve İade

Teslimat

Tüm siparişlerin teslim suresi sipariş alindıktan en geç 2 gun içerisinde tarafınıza bilidirilecektir. Bu surenin uygun bulunmaması durumunda siparisnizi iptal edebilirsiniz.

Siparişinizin gönderim ücreti tarafımızca karşılanacaktır. Ancak firmamız varış noktasında gümrük işlemleri nedeniyle oluşan masraf ve gecikmelerden sorumlu değildir.

Siparişin iade edilmesi durumunda, 1000 USD altındaki iade edilen ürün başına 50 USD, 1000 USD ve üzeri iade edilen ürün başına 100 USD gönderim ücreti kesintisi yapılacaktır.

Değişim ve İade

Web sitemiz üzerinden satın aldığınız herhangi bir ürünü, siparişinizin teslimatından sonraki 14 gün içerisinde değiştirebilir veya iade edebilirsiniz.

Sadece her turlu etiketini üzerinde taşıyan, kullanılmamış ve zarar görmemiş ürünler iade edilebilir veya değiştirilebilir. Ürünün kullanımı, etiketlerin veya logoların çıkarılması ve/veya hasar görmesi, ürünün veya aksesuarlarının (kemer vb. gibi) zarar görmesi koşullarında iade ve değişim yapılamaz.

Müşterinin özel isteği ve talebi doğrultusunda üretilen veya üzerinde değişiklik yapılan ürünler iade edilemez veya değiştirilemez.

İade edilen ve değiştirilen tüm ürünlerin, tum aksesuarlarıyla birlikte gönderilmesi gerekmektedir.

Değişim veya iade talepleri durumunda, kullanılacak kargo şirketi ve iade adresi bilgisi tarafınıza iletilecektir.

İade edilen ürün tarafımıza ulaştığında bir onay maili gönderilecektir.

Tüm sorularınız için aşağıdaki kontak bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz :

Telefon: (0212) 343 55 18 E-posta: info@zeyneparcay.com